• POSEBNA

Tam Destek!

Evde ve işletmelerinde el emeği, kişiye özel ve tasarım hediyelik ürünlerin üretimini yapan tüm tasarımcılara posebna.com dan tam destek...


El Emeği & Kişiye Özel & Tasarım Ürünler, sevgi ve emek ile tasarlanarak her ürüne değer katılmaktadır. Böylece, değerli ürünler her bir bireye kendini özel hissettirir. POSEBNA 'nın amacı ''Özel Ürünlerle Kendini Özel Hisset!'' sloganı ile her bir kişinin kendini özel hissetmesini sağlamak. Herkes kendini değerli hissetmesini hak ediyor. Tüm tasarımcılar, el emeği ürünleri ile herkese kendini özel hissettirir.


Posebna da #tasarımcı olmanın birçok avantajı bulunmaktadır ve tüm tasarımcılar posebna.com ile kendi işlerini hem evden hem de kendi işletmelerinden geliştirebilirler. Online dükkan, kargo anlaşması, ödeme seçenekleri, güvenli alışveriş ve daha birçok seçenek ile tasarımcılar tüm avantajlardan faydalanabilirler.


www.posebna.com adresini ziyaret et; TASARIMCI OL! butonundan başvuru yap; TASARIMCI ol ve hemen online dükkanında satışa başla...

Her bir kişinin kendini bulduğu hobi vardır. En sevdiği hobi ile tasarımcılar emek dolu ürünlere sevgilerini katarak ürünleri değerli kılarlar. El emeği yapılan ürünler birbirlerine benzememekle birlikte, her tasarımcının kattığı anlam farklıdır.


Posebna tüm bu değerli ürünleri ortak bir platformda yayınlayarak tasarımcılara destek çıkmaktadır. Özel ürünler her bir kişiye ulaştığında, oluşan mutluluk ve kişilerin kendini özel hissetmesi posebna.com 'un amaçlarıdan biridir.

Son zamanlarda, Dünya çapında gelişen #covid19 virüsünden kaynaklı sorunlardan dolayı her bir kişi evde kalması gerekmektedir. Bu yüzden, herkes evden aile bütçesine destek sağlamak için birçok yola başvurmaktadır.


Posebna ailesi olarak, üretim yapan tüm tasarımcılara tam destek veriyoruz. Evinde üretim yapan tüm tasarımcılara ve işletmelerinde üretim yaparken evde kalmak zorunda olan tasarımcılara posebna.com da satış yapma imkanı ile aile bütçelerine katkı sağlanacak! Ücretsiz olarak tasarımcı başvurusu yapmak, tasarımcı olmak ve ürün yükletmeyi yapabilirler. Tasarımcılara özel kod ile açılan online dükkanları, tasarımcılara ait tüm ürünleri kapsamaktadır. Böylece, dükkanlarını ziyaret eden kişiler sadece tasarımcılara ait ürünlere ulaşabilecekler.


Tasarımcıların POSEBNA da tasarımcı olmak için izlemesi gereken adımlar;

* www.posebna.com 'u ziyaret et,

* TASARIMCI OL butonuna tıkla ve bilgilerini doldur,

* Başvurunu ücretsiz yap,

* 24 saat içerisinde ulaşan bilgi mailindeki işlemleri tamamla,

* Başvurunu onaylansın,

* Ürünlerini yüklet.


Ücretsiz olarak yapılan işlemlerde, tasarımcılara destek kolaylıkla sağlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizimle info@posebna.com veya www.posebna.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medyalarımız; facebook & instagram & twitter & pinterest & youtube


Posebna.com ailesi olarak buradayız! Sağlıklı bir hayat için evde kal!

#evdekal #hayatevesığar

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Noel Ruhu

Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!