• POSEBNA

posebna.com

Posebna, benzersiz ve emek dolu hediyelik ürünleri, dünya çapındaki bağımsız tasarımcılar tarafından bir araya getiriyor.  Posebna.com da alışveriş yaparken el emeği, kişiye özel ve tasarım ürünler ile kedini özel hisset!


El emeği, bir mal ya da hizmetin üretiminde makine dışında el ve kolla harcanan emek, kişiye göre yapılan el işidir. El emeği ürünler makine ile değil sevgi ve emek ile tasarlanmaktadır. Günümüzde teknoloji alanında birçok gelişmeler gündemdedir. Fakat, seri üretim olduğu sürece emek dolu ürünlerin değeri pek göz önünde bulundurulmamaktadır. Birçok kişide aynı ürünler mevcut ve emek dolu ürünlerin değeri bilinmemektedir. Posebna.com, kendini emek dolu ve tasarım ürünler ile özel hissetmeni sağlamaktadır. Seç ve Tasarla

posebna.com adresinden dilediğini seç, istediğin özellikler ile tasarla, ve sana özel ürün senin olsun!

POSEBNA kelimesi SLOVENCE dilinde ÖZEL anlamına gelmektedir. posebna.com hem kişiye özel hem de özel tasarım el emeği göz nuru hediyelik ürünlerin online satış platformudur. Posebna.com da el emeği göz nuru hem kişiye özel hem de özel tasarım hediyelik ürünler satılmaktadır. Her çeşit el emeği ürün bulunup seri üretim hiçbir şekilde satılmamaktadır. El emeği ve kişiye göre tasarım yapan tüm tasarımcıların özel ürünleri ile her insan sadece kendine özel bir hediye aldığında dünyanın en mutlu insanı olur. Tasarım ürünler ile mutluluk dağıtmak posebna.com için en değerli duygudur.

Özel Ürünler İle Kendini Özel Hisset!

İnsanların kendini özel hissetmesi en önemli duygudur. Seri üretim arttıkça, aynı ürünler daha fazla üretilip insanların kendilerini değerli hissetmemesine neden olmaya devam edecekler. Fakat, neden özel ve tasarım ürünlerle kendinizi özel hissetmeyin? Tüm bireyler kendini özel hissetmeli ve kendine değer vermelidir. Bu yüzden, özel ürünler ile kendinizi özel hissetmek her bir bireyin hakkıdır. posebna.com insanların kendisini değerli hissetmesini ve her bir bireye mutluluk dağıtmayı amaçlamaktadır.

Tasarımcı Olmak

Tasarım bir nesnenin tasarımcı tarafından tasarlanarak meydana getirilmesidir. Tasarımcılar, o an ki duygu, düşüncelerini bir nesneye yansıtarak özel bir ürün elde ederler. Her bir el emeği ürün tasarımı birbirine benzememekle birlikte, benzer ürünler tasarlanıp yapılsa dahi aynı durmamaktadır. Bu yüzden, her bir tasarım bir bireye göre yapılarak özel hissettirmektedir.

'' Dilediğiniz sosyal medyalardan (facebook, instagram, twitter, pinterest) , youtube kanalımızdan ve web sitemizden bizi takip edebilirsiniz... ''

12 görüntüleme0 yorum
Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!