• POSEBNA

Noel Ruhu


Yılın son zamanlarında mutluluk, heyecan ve neşe dolu anlar... Sabırsızlıkla beklenen noel zamanı samimi duygular ile karşılanıyor... Şahsen, ben o kadar seviyorum ki bu dönemi. :) İçimi neşe, mutluluk ve heyecan kaplıyor...Noel, yılbaşı veya yeni yıl denilince akla süslemeler, eğlenceler, aile ile bir arada olmak geliyor. İnsanlar mutluluk ve umut dolu bir şekilde bu döneme giriyor ve yeni yıla birçok dilek yüklüyor. Bu çok harika bir duygu. Yeni yıl, yeni başlangıçlar her zaman insana rahatlama kazandırır.


Mesela, ben yılın her döneminde noeli hatırlatan şeyler ile ilgilenmeye bayılıyorum. Çünkü, o heyecan, o neşe bana rahatlık verip daha çok mutlu olmamı sağlıyor. Ama yılbaşı zamanı bu duygular daha dolu ve farklı hissediliyor. Bazı insanlar için farklı bir yanı olmasa da bence yaşanılması gereken duygular. Yılbaşı gecesinde herkesin birbirine hediye vererek ve herkesin yüzünde bulunan o samimi mutluluk kadar harika bir duygu yoktur bence.Özellikle çocukların kurduğu hayalleri bir düşünsenize. O minicik sevimli dünyalarında kocaman sevinç dolu düşünceler dolaşıyor. Kocaman ve harika gülüşlü NOEL BABA... Hediye alacaklar diye sabırsızlıkla bekliyorlar. Onların bu sevinci bile insana huzur veriyor.Siz yılbaşında neler yapmaktan hoşlanırsınız? Ben ağaç süslemekten, ailemle birlikte olmaktan ve koşulsuzca eğlenmekten mutluluk duyuyorum. Bu durum dışarıda veya evde olması bir şey fark etmiyor. Nerede mutlu ve huzurlu isen orada olmalısın.Özellikle filmlerde de görürüz. Yılbaşı kurabiyeleri ve yemekleri, samimi ortamlar ve insanlar, süsler, eğlenceler ve daha birçok şey... Böyle ortamları kim sevmez ki! Huzurlu, mutlu ve eğlenceli bir ortam harika bir şey. Noel ruhu aslında o kadar güzel bir duygu ki. İnsanların geçen yıllarını ve gelecek yıllarını düşünmeleri için harika bir an.Bu yeni yılda size mutluluk, huzur, sağlık ve bereket sizinle olsun. Tüm dilekleriniz size ulaşsın. Mutlu yıllar dileriz!


POSEBNA AİLESİ

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!