• POSEBNA

Gözlerini Kapat Ve Hayal Et...

Hayaller hayatımızda yer edinmekle birlikte, birçoğumuzun umudu ile bağ kurmuştur. Ya hayallerini yaşadığında, ya da hayallerine ulaşmak için yol aldığında mutlu olursun.

Tek yapmanız gereken inanmak!

Birçok kitaplar, seminerler, yazılar, filmler vardır hayallerimize ulaşmak için ne yapmamız gerektiği ile ilgili. Hatta neredeyse hepsi aynıdır ve çoğunu denememize rağmen ''OLMUYOR'' deriz.


Peki neden olmadığını hiç düşündünüz mü?


Hayallerinize ulaşmak çok kolay... Sadece;


* Hayal Et :)

* Pozitif Ol :)

* Olacağına İnan :)


Bu maddelerde ne var çok basit, veya uyguladım olmuyor dediğinizi duyar gibiyim... :) Tabi ki şunu da unutmamak olmaz;

Emek olmadan yemek olmaz. ~Atasözü

>> Yaşayabilmek, harcayabilmek için çalışıp kazanmak...


Ben de bu konuyla ilgili çokça kitap okudum, film izledim ve denedim. Ama sonradan fark ettim ki gerçekten içten istemeliyiz ve gerçek olduğunu hayal etmeliyiz.


Size hayallerimden birinden bahsetmek istiyorum :)


Bir noel akşamı... Dışarı da kar taneleri dans ederken, evin içerisi şöminede yanan ateşin sıcaklığı ile bütünleşiyordu. İçeride kocaman ve ışıl ışıl bir yılbaşı ağacı, tam dibinde bir sürü rengarenk hediye paketleri ve odanın her bir köşesi süslü bir şekilde. Tüm sevdiklerim yanımda. Hepimiz sıcacık huzur dolu bir odada kahvelerimizi yudumlarken sohbetimize kahkahalarla devam ediyoruz. Huzur, mutluluk ve neşe tüm odayı doldurmuş. Dışarıdan ise neşe dolu sesler ile şarkılar söyleniyor, musmutlu insan sesleri ile gülüşmeler duyuluyor. Ve tüm herkes barış ve huzur içerisinde...


İçini rahatlat, aklındakileri boşalt... İçindeki tüm duyguları özgür bırak! Şimdi ise istediğin bir hayale odaklan ve şimdiki zaman olarak düşün. İnan ve pozitif ol! Bunu uyguladıktan sonra, son aşamaya geçebiliriz; Emek harcamaya başla... Ve kendine inanmayı da dene :)

Güç Senin İçinde Saklı...
2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Noel Ruhu

Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!