• POSEBNA

Emek Dolu Tasarımlar

El emeği ürünlerinin özünde bulunan değerler...


Her el emeği ürününde farklı değerler vardır. El emeği ve tasarım ürünler yapım aşamasında emek ve sabır ister. Böylece, tasarımcılar farklı uğraşlar ve sevgi dolu işlemeler ile tasarım ve kişiye özel ürünler üretmektedir.

Tüm tasarımları önemli ve değerli kılan, el emeği ve tasarım ürünlerin sevgi ve özenle işlendiğinden dolayı olmasıdır.

Değerli ve emek dolu ürünleri, seri üretilen diğer ürünlerden ayıran en belirgin özelliği de el emeği olmasıdır. Seri üretim tüm ürünler de hem aynı ürünün olması hem de duyguların yüklü olmamasından kaynaklı hiçbir değer ve duygu katılmamış olmasıdır. Günümüzde de gelişmekte olan ve tüm insanları etkisine alan seri üretim ve makineleşme, tüm dünyaya emek, sevgi, ve özel kavramlarını unutturmaya devam ediyor maalesef.


Özel Ürünlerle Kendini Özel Hisset!


Özenle ve sabırla işlenen tüm el emeği ürünlerinde göz emeği, el emeği, ve duygular eklenerek en özel ürünler tasarımcılarımız tarafından tasarlanmaktadır. Kişiye özel olması ise tasarım ürünleri daha da değerli kılmaktadır. Her bir insana özel olması hem her bireyin kendini özel hissetmesini sağlar hem de eşi benzeri olmayan bir ürün meydana gelir.


''Emek için çekilmiş her şey, değerlidir.'' ~Mimar Sinan

En Özel Tasarım İle Ürünün Değerine Değer Kat


Her #tasarım ürünlerden dilediğini seç, sana özel #tasarla , en özel ürünlerin değerine değer kat. Kendine özel ve el emeği ürünün senin olsun!


posebna.com 'u ziyaret et, dilediğin sana özel senin olsun...


Bizi facebook, twitter, instagram, youtube, pinterest adreslerinden takip edebilirsiniz...

17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Noel Ruhu

Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!