hakkımızda

 

POSEBNA kelimesi SLOVENCE dilinde ÖZEL anlamına gelmektedir. El emeği göz nuru hem kişiye özel hem de özel tasarım hediyelik ürünler satılmaktadır. Posebna, benzersiz ürünler arayan insanları, dünya çapındaki bağımsız tasarımcılarla bir araya getiriyor.  Posebna.com da alışveriş yaparken, milyonlarca bağımsız tasarımcı tarafından yapılan kişiye özel el emeği tasarım ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. posebna.com hem kişiye özel hem de özel tasarım el emeği göz nuru hediyelik ürünlerin online satış platformudur. Her çeşit el emeği ürün bulunup seri üretim hiçbir şekilde satılmamaktadır. Her insan sadece kendine özel bir hediye aldığında dünyanın en mutlu insanı olur. Bizim de amacımız; kişiye özel ürünler satıp müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

İlk olarak Türkiye de; sonra da Dünya çapında en önde gelen ve en büyük hediyelik el emeği ürünleri satan e-ticaret sitesi olmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, hediyelik el emeği ürünlerini daha çok insana ulaştırıp, insanları mutlu ederek özel hediyelerle insanlara kendisini önemli hissettirmek ve ürünleri daha değerli olmasını sağlamak. 

Hemen üye ol, tüm makalelerden, indirimlerden, fırsatlardan ve etkinliklerden haberdar ol!
Posebna
El emeği, kişiye özel ve tasarım ürünlere dair her şey ''posebna.com' da... Dilediğin ürünü www.posebna.com adresinden seç, sana özel tasarım kapına gelsin!